Please use this identifier to cite or link to this item: http://rep.ksma.ks.ua/jspui/handle/123456789/1744
Title: Маневрування суден у звичайних умовах
Other Titles: Маневрирование судов в обычных условиях
Authors: Товстокорий, О.М.
Товстокорый, О.Н.
Tovstokoryi, O.
Півоваров, Л. А.
Пивоваров, Л. А.
Keywords: Управління судном
Управление судном
маневрування судна
маневрирование судна
рушій
двигатель
Issue Date: 2020
Publisher: ХДМА
Citation: Маневрування суден у звичайних умовах : навчальний посібник з дисципліни «Управління судном» / О. М. Товстокорий, Л. А. Півоваров. – Херсон : ХДМА, 2020. – 556 с.
Series/Report no.: УДК: 656.052.4(075.8);
Abstract: Навчальний посібник «Маневрування суден у звичайних умовах» з дисципліни «Управління судном» пропонується для навчання морських офіцерів згідно з ММО модельних курсів 7.01 «Підготовка капітанів та старших помічників». Його можна використовувати для навчання курсантів старших курсів морських академій, для самостійної підготовки судноводіїв та підвищення їхньої кваліфікації. Надана спроба висвітлити різні способи маневрування судна та використання сучасних типів рушіїв у різноманітних звичайних умовах. Посібник пропонується для широкого загалу читачів. Учебное пособие «Маневрирование судов в обычных условиях» по дисциплине «Управление судном» предлагается для обучения морских офицеров согласно ММО модельных курсов 7.01 «Подготовка капитанов и старших помощников». Его можно использовать для обучения курсантов старших курсов морских академий, для самостоятельной подготовки судоводителей и повышения их квалификации. Предоставлена попытка осветить различные способы маневрирования судна и использования современных типов двигателей в различных обычных условиях. Пособие предлагается для широкого круга читателей.
Description: Навчальний посібник
URI: http://rep.ksma.ks.ua/jspui/handle/123456789/1744
ISSN: 978-966-2245-55-4
Appears in Collections:Навчально-методична літератураItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.