Please use this identifier to cite or link to this item: http://rep.ksma.ks.ua/jspui/handle/123456789/1882
Title: Матеріали XII Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні інформаційні та інноваційні технології на транспорті»
Other Titles: Материалы XII Международной научно-практической конференции «Современные информационные и инновационные технологии на транспорте»
Keywords: Транспортна галузь
Транспортная отрасль
Оптимізація
Оптимизация
Технології
Технологии
Issue Date: 2020
Publisher: ХДМА
Citation: Сучасні інформаційні та інноваційні технології на транспорті (MINTT¬2020) : збірка матеріалів XII Міжнародної науково-практичної конференції, 27–29 травня 2020 р. – Херсон : Херсонська державна морська академія, 2020. – 300 с.
Abstract: У збірнику представлено матеріали XII Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні інформаційні та інноваційні технології на транспорті», яка відбулася у м. Херсоні 27–29 травня 2020 р. і була присвячена актуальним питанням застосування сучасних інформаційних та інноваційних технологій у транспортній галузі. Матеріали збірки розраховані на викладачів та студентів закладів вищої освіти, фахівців науково-дослідних установ та підприємств. В сборнике представлены материалы XII Международной научно-практической конференции «Современные информационные и инновационные технологии на транспорте», которая состоялась в г. Херсоне 27–29 мая 2020 г. и была посвящена актуальным вопросам применения современных информационных и инновационных технологий в транспортной отрасли. Материалы сборника рассчитаны на преподавателей и студентов высших учебных заведений, специалистов научно-исследовательских учреждений и предприятий.
Description: Збірник матеріалів
URI: http://rep.ksma.ks.ua/jspui/handle/123456789/1882
Appears in Collections:КонференціїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.