Please use this identifier to cite or link to this item: http://rep.ksma.ks.ua/jspui/handle/123456789/1879
Title: Матеріали 11-ї Міжнародної науково-практичної конференції "Сучасні енергетичні установки на транспорті і технології та обладнання для їх обслуговування"
Other Titles: Материалы 11-й Международной научно-практической конференции "Современные энергетические установки на транспорте и технологии и оборудование для их обслуживания"
Keywords: Експлуатація
Эксплуатация
Енергетичні установки
Энергетические установки
Проблеми енергозбереження
Проблемы энергосбережения
Issue Date: 2020
Publisher: ХДМА
Citation: Сучасні енергетичні установки на транспорті і технології та обладнання для їх обслуговування : збірка матеріалів 11-ї Міжнародної науково-практичної конференції, 08–10 вересня 2020 р. – Херсон : Херсонська державна морська академія, 2020. – 332 с.
Abstract: У програмі 11-ї Міжнародної науково-практичної конференції «Сучасні енергетичні установки на транспорті і технології та обладнання для їх обслуговування» представлені доповіді, які присвячені проблемам експлуатації, виробництва та проєктування енергетичних установок та устаткування на транспорті, а також підготовці спеціалістів у сфері транспортної енергетики й устаткування. В программе 11-й Международной научно-практической конференции «Современные энергетические установки на транспорте и технологии и оборудование для их обслуживания» представлены доклады, посвященные проблемам эксплуатации, производства и проектирования энергетических установок и оборудования на транспорте, а также подготовке специалистов в сфере транспортной энергетики и оборудования.
Description: Збірник матеріалів
URI: http://rep.ksma.ks.ua/jspui/handle/123456789/1879
Appears in Collections:КонференціїItems in DSpace are protected by copyright, with all rights reserved, unless otherwise indicated.