логотип

Ласкаво просимо до репозитарію Херсонської державної морської академії!

Репозитарій Херсонської державної морської академії – це електронний архів, що виконує функції накопичення, систематизації, зберігання та забезпечення довготривалого відкритого доступу до праць професорсько-викладацького складу шляхом їх архівування і є частиною загального Електронного каталогу бібліотеки. Репозитарій сприяє розповсюдженню наукового потенціалу Херсонської державної морської академії у світовому освітньому просторі.

Основне призначення репозитарію – успішне впровадження європейського підходу до підготовки та генерації інтелектуальної еліти освітнього середовища, завдяки представленню наукових здобутків ХДМА у глобальній мережі Internet.

Для індексації публікацій світовими рейтингами радимо розміщувати електронні версії публікацій у форматах PDF з розпізнаванням. Бажано заповнювати поля "заголовок", "анотація" та "ключові слова" українською, російською та англійською мовами.

З усіх питань звертатися в лабораторію інноваційних технологій (НК-1, 2 поверх, кім. 214) та бібліотеку (НК-6, 2 поверх, кім. 15).
Адміністратор архіву: rep-admin@ksma.ks.ua